MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Folding screen 7674312
nr 767 4312
FOLDING SCREEN
3 delad, height: 182, length: 3x45, wear, damages.
3 delad, höjd: 182, längd: 3x45
Condition: slitage, skador
1000
SEK 2600
Monday July 16 2012
at 17:58:25
500 kr
600 kr
800 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.600 kr
2.000 kr
2.500 kr
2.000 kr
2.400 kr